Kai nuotaka pati planuoja/organizuoja savo šventinį stalą

Vienas iš pagrindinių akcentų šioje šventėje yra stalo dekoras, jis visada patraukia dėmesį svečių. Tinkamai parinktas stalo dekoras ne tik papuoš salę, bet ir sukuria nepakartojamą atmosferą.Yra dalis nuotakų kurios pačios nori planuoti. Tad šiame straipsnyje pateikiu praktiškus patarimus, kaip sukurti vestuvių stalo dekoracijų pasaką, atitinkančią šiuolaikines tendencijas ir asmeninį jūsų stilių.

Temos ir spalvų paletės pasirinkimas.

Pirmas žingsnis – temos ir spalvų paletės pasirinkimas. Tai pagrindas, ant kurio bus statoma visa kita:

– Klasikinė elegancija. Pasirinkite baltą, kremo ar šampano spalvas su auksiniais ar sidabriniais akcentais.

– Bohemiškas stilius. Čia tinka natūralios, žemės spalvos, pavyzdžiui, rusvos, žalios, melsvos, derinamos su natūraliais audiniais ir dekoratyvinėmis žolėmis.

– Modernus minimalizmas. Rinkitės švarias linijas ir monochromatiškas spalvas su išryškintais geometriniais raštai.

Staltiesės ir servetėlės

Staltiesės ir servetėlės yra ne tik praktiški elementai, bet ir puikūs stiliaus pabrėžėjai:

– Staltiesės. Pasirinkite medžiagą, kuri atitiktų bendrą temą. Pavyzdžiui, žėrintis damastas klasikinėms vestuvėms arba grubus linas bohemiškam stiliui.

– Servetėlės. Jos gali būti sudėtos į unikalias formas arba paprastai padėtos po stalo įrankiais.

– Dekoracijos. Padėkite nedidelius dekoratyvinius elementus, pavyzdžiui, žiedlapius arba miniatiūrines šakelės, ant servetėlių.

Stalo įrankiai ir indai

Atrinkite stalo įrankius ir indus, kurie dera su pasirinkta tema ir spalvų schema:

– Indai. Elegantiškoms vestuvėms tinka porcelianiniai indai su subtiliais aukso ar sidabro krašteliais. Bohemiškam stiliui labiau tiks keramikos ar molio indai su netobulumais, suteikiančiais charakterio.

– Stalo įrankiai. Šiuolaikinės vestuvės gali leisti pasirinkti netradicinius stalo įrankius, pavyzdžiui, juodos arba vario spalvos, kurie pridės modernumo jausmą.

Gėlių kompozicijos

Gėlės yra būtinas stalo dekoro elementas, kuris suteikia gyvumo ir prabangos jausmą:

– Centrinės kompozicijos. Rinkitės aukštas vazas su puokštėmis arba žemesnius induos su keliomis išsidėsčiusiomis mažesnėmis gėlių kompozicijomis.

– Individualios puokštės. Kiekvienos sėdimos vietos gale gali būti nedidelė gėlė arba mini puokštė, tiesiogiai ant servetėlės ar šalia stalo įrankių.

Papildomi akcentai

Sukurkite išskirtinį stalo vaizdą naudodami įvairius papildomus elementus:

– Žvakės. Stilingos žvakidės ar žvakių laikikliai su tealight žvakėmis gali suteikti šiltą ir jaukų apšvietimą.

– Meniu kortelės. Personalizuotos meniu kortelės ne tik informuoja svečius apie valgiaraštį, bet ir tampa gražiu stalo akcentu.

– Sėdimos vietos kortelės. Sukurkite unikalias vietos kortelės, kurios atitiktų vestuvių temą ir padėtų svečiams jaustis ypatingai.

Galutiniai patarimai

– Išbandykite iš anksto. Sudėliokite visą stalo dekorą iš anksto, kad įsitikintumėte, jog viskas atrodo kaip norite.

– Atsižvelkite į erdvę. Užtikrinkite, kad dekoras nepakenktų svečių bendravimui per stalą – vengti per aukštų ar klodusių dekoracijų.

– Asmeniniai prisilietimai. Įtraukite asmeninius elementus, pavyzdžiui, poros nuotraukas arba citatas, kurios suteiks dar daugiau intymumo ir šilumos šventei.

Šie patarimai padės jums sukurti ne tik gražų, bet ir prasmingą vestuvių stalo dekorą, kuris stebins ir džiugins jūsų svečius, o svarbiausia – taps nepakartojamu jūsų šventės akcentu.