VESTUVIŲ ŠVENTĖ

Gyvenime turime daug gražių ir brangių progų bei įdomių ir išskirtinų renginių. Iš tiesų nėra labai svarbu kokia tai šventė ar renginys: vestuvės, krikštynos, gimtadienis, jubiliejus, šimtadienis, išleistuvės, sportinis renginys ar darbo vakarėlis. Nėra labai svarbu ir kokio jis dydžio: tik kukliame artimųjų rate ar tarp gausaus svečių apsupties.

Svarbu tai, kad Jūs norite visa tai įamžinti audringame emocijų ir jausmų bei ryškiame meilės ir laimės spalvų pilname filme. Video operatoriaus darbas yra užfiksuoti visa kas yra svarbiausiai. Juk tai šventės kurioms ruošiamsi iš anksto, planuojama, laukiama ir visą gyvenima prisimenama. Videoperatoriaus tikslas, kad Jūsų prisiminimai bėgant laikui neišbluktų ir neišdiltų. Kad tie brangūs jausmai ir džiaugsmingos emocijos liktu su Jumis visą gyvenimą…

Norėčiau išskirti vieną šventę kuri yra pati svarbiausia tarp dviejų vienas kitą mylinčių širdžių. Tai Vestuvės. Neabejotinai tai labai rimta priežastis nufilmuoti pagrindinį Jų gyvenimo filmą. Įamžinti tai nuo ankstyvo rytinio pasiruošimo iki pat vėlyvo vakaro. Svarbiausius vestuvių momentus sumontuojame iki 1h. trukmės videofilme. Išskirtinius momentus įamžiname vestuviniame 3-6 min. video klipe kuriuo galite pasdžiaugti viešoje internetinėje erdvėje.

Maloniai prašome peržiūrėti video galerijoje patalpintus mano darbus ir tai galbūt tai palengvins jums Jūsų šventės video operatoriaus pasirinkimą.

Filmuotą medžiagą atiduodame įrašytą Full HD raiška ir atiduodame USB laimenoje.